چهارشنبه ۲۸ بهمن ۹۴

Idol Pro 4 پرچمدار جدید آلکاتل

Idol Pro 4 پرچمدار جدید آلکاتل

تا قبل از عرضه ی گوشی های لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰XL گوشی های پرچمدار کمی وجود داشتند که مبتنی بر پلتفرم ویندوز ۱۰ موبایل باشند. به طور کلی شرکت های کمی وجود دارند که گوشی های ویندوزی تولید کنند و اکثر این شرکت ها گوشی های میان رده تولید می کنند و خبری از گوشی های پرچمدار مبتنی بر پلتفرم ویندوز ۱۰ موبایل نبود. اما به نظر می رسد که شرکت آلکاتل قصد دارد تا گوشی پرچمداری با نام Idol Pro 4 و مجهز به تراشه ی اسنپدراگون ۸۲۰ را تولید و روانه ی بازار کند.

اسنپدراگون ۸۲۰ تراشه ی پرچمدار کوالکام است که امسال در گوشی های پرچمدار زیادی شاهد به کار گیری آن خواهیم بود. اکثر گوشی هایی که از این تراشه استفاده می کنند اندرویدی هستند اما آلکاتل قصد دارد از این تراشه در ساخت یک گوشی ویندوز فونی استفاده کند.

بنا به گزارشات موجود گوشی آلکاتل Idol Pro 4 کیفیت تصویر فول اچ دی خواهد داشت. آلکاتل به منظور عملکرد بهتر باتری به جای استفاده از نمایشگر کواد اچ دی از نمایشگر فول اچ دی در نمایشگر خود استفاده می کند.

گوشی پرچمدار آلکاتل از ویژگی کانتینیوم مایکروسافت پشتیبانی می کند. چناچه در این گوشی از یک دوربین خوب و با کیفیت بالا استفاده شود، می توان Idol Pro 4 را یک گوشی پرچمدار دانست.

گوشی پرچمدار آلکاتل در صورت معرفی، توسط شرکت T-Mobile در آمریکا عرضه می شود. T-Mobile در چند سال اخیر توزیع کننده ی اصلی گوشی های ویندوز موبایل بوده است.

از آنجایی که این گوشی هنوز در مرحله تست و تولید است این امکان وجود دارد که مشخصات سخت افزاری آن دستخوش تغییر بشود. هنوز اخباری در مورد زمان معرفی و عرضه ی این گوشی وجود ندارد و باید منتظر انتشار اخبار جدید در مورد این گوشی باشیم.

 

لیست قیمت گوشی های آلکاتل