جمعه ۲۸ آذر ۹۳

گوگل سرعت جست‌وجوی اینترنتی در اندروید را افزایش می‌دهد

گوگل سرعت جست‌وجوی اینترنتی در اندروید را افزایش می‌دهد

گوگل سرعت جست‌وجوی اینترنتی در اندروید را افزایش می‌دهد

 بر پایه گزارش ایتنا، در صورت افزایش سرعت جستجو در نرم افزارهای اندرویدی، صفحات اینترنتی 100 تا 150 میلی‌ثانیه سریع‌تر از زمانی که سایتی را با مرورگر کروم در دیوایس های اندرویدی جستجو می‌کنید، باز خواهد شد.

اینکه شرکت‌های تولیدکننده خدمات موبایلی همواره ابزارهای به‌روزرسان عرضه می‌کنند، به این معناست که هیچگاه نمی‌توانید به ابزارهای کاربردی خود اطمینان کامل داشته باشید، اما در برخی موارد شرکت‌های بزرگ با بروز کردن ابزار های ارایه شده، تلاش می‌کنند که خدمات بهتری را به مشتریان خود ارایه کنند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، شرکت گوگل در تلاش است فضایی را برای همه کاربران خود ایجاد کند که دسترسی به سایت‌های اینترنتی در حداکثر سرعت ممکن اتفاق بیفتد. البته برای آنکه کاربران بتوانند از حداکثر سرعت جستجو استفاده کنند، باید ساعت اینترنتی مورد نظر خود را از طریق سیستم عامل اندروید در پلتفورم گوگل جست‌وجو کنند.

گوگل در حال عرضه نوعی "خدمات واکنشی اولیه" است که بر اساس آن منابع مربوط به یک سایت اینترنتی که قرار است طولانی‌ترین مسافت را طی کنند، به صورت موازی با دیگر سایت‌های درحال اجرا بارگذاری می‌شوند که در نتیجه شما خواهید توانست صفحات اینترنتی مورد نظر خود را ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلی‌ثانیه سریع ‌تر از شرایطی که یک سایت را با مرورگر Chrome کروم مبتنی بر اندروید جستجو می‌کنید، باز کنید.

شرکت گوگل برای دستیابی به بهترین نتیجه از اجرای این سرویس، شرایطی را فراهم کرده که یک گروه از کارشناسان گوگل بتوانند به صورت لحظه‌ای تحلیل کنند که چه منابعی در شرایط عملی برای باز کردن صفحات اینترنتی تاخیر بیشتری ایجاد می کنند و بر اساس آن راهکارهایی ارایه کنند که چگونه باید صفحات به صورت موازی بارگذاری شوند تا تاخیر حاصله به حداقل ممکن برسند؛ همچنین ترتیبی دهند که صفحات اینترنتی جست‌وجو شده، لینک‌های کلیک شده و لینک‌های داینامیک وارد شده نیز مورد تحلیل قرار بگیرند تا در نتیجه سرعت باز شدن صفحات اینترنتی افزایش یابد.