پنج شنبه ۲۱ مرداد ۹۵

الجی v20 : پرچمدار جدید سری V

الجی-V20

کمپانی الجی در کارنامه حرفه ای خود در زمینه ی تولید گوشی های هوشمند همیشه نوآور بوده و سعی داشته با استفاده از تکنولوژی های جدید ، با رقیبان خود به صورت متفاوتی رقابت کند . به عبارتی دیگر میتوان گفت عجیب ترین ایدها را معمولا این کمپانی یاد شده با گوشی های هوشمند خود به بازار آورده است که میتوان برای جدیدترین نوآوری های الجی به گوشی های هوشمند الجی G5 و الجی V10 اشاره کرد .

الجی G5 طرفداران تکنولوژی را بسیار شگفت زده کرد از این جهت که الجی G5 برای تمامی طیف طرفداران گوشی هوشمند میتواند جذاب و کارآمد باشد :

طراحی ماژولار این دستگاه که باعث میشود در مسافرت های طولانی حداقل تا زمان طولانی نگران شارژ گوشی خود نباشید زیرا با استفاده از باتری دوم که در اختیار شما میباشد و همچنین طراحی ماژولار ، شما میتوانید به راحتی باتری خود را تعویض کنید و یا از دیگر ویژگی های ماژولار آن مانند نگهدارنده ی مخصوص دوربین آن که برای زوم و عکاسی میباشد استفاده کنید .

الجی V10 نیز با دومین صفحه نمایش خود که برای انجام امور Multitasking به کار می آید بسیار مورد توجه قرار گرفت و همچنین بسیاری از ویزگی های متفاوت که باعث شد طرفداران بسیاری به سری V روی بیاورند .

روز گدشته اطلاعاتی بسیار کامل از گوشی هوشمند جدید الجی ، به نام الجی V20 از سوی خبرگزاری PhoneArena منتشر شد که گویی نسل جدید الجی V10 است . با قیمت نیوز در بررسی این گوشی هوشمند همزاه باشید :


مشخصات فنی الجی V20 :


الجی V20 قرار است با صفحه نمایش 5.5 اینچی یا حتی 5.7 اینچی به دست کاربران خود برسد که حتما کیفیت Full HD را به همراه دارد و همچنین انتظار میرود مانند پرچمدار قدرتمند این کمپانی با طراحی تمام فلز عرضه شود که به کمک طراحی ماژولار ، الجی V20 میتواند مانند الجی G5 قدرتمند باشد و به نوعی پرچمدار دیگر الجی طلقی شود .

قظعا زمانی که صحبت از طراحی ماژولار میشود الجی V20 باید تمامی انتظارات ما را از این تکنولوژی مانند الجی G5 بر آورده کند گزچه توسعه ی آن میتواند ، بیشتر این گوشی هوشمند را خاص جلوه دهد .

اما کمی از طراحی ظاهری آن دور شویم قلب تپنده ی یک گوشی هوشمند مهمترین عامل در انتخاب گوشی هوشمند است ، با استناد به این منبع خبری برای این گوشی هوشمند سی پی یو Qualcomm Snapdragon 820 همراه با 4 گیگابایت رم در نظر گرفته شده است که همچنین میتواند اولین گوشی هوشمند مجهز به اندروید 7 باشد . برای بخش دوربین نیز انتظار میرود در قسمت دوربین اصلی از دو لنز استفاده شود که لنز دوم میتواند کارایی لنز دوم الجی G5 را داشته باشد ( عکس برداری با زاویه ی عریض 135 درجه ) و همچنین یک لنز با کیفیت 21 مگاپیکسلی با زاویه دید عادی که برای عکس بردازی معمولی مورد استفاده قرار میگیرد .

الجی V20 قرار است در تاریخ 6 سپتامبر معرفی و در تاریخ 1 اکتبر به صورت رسمی در دست کاربران در سرتاسر دنیا قرار بگیرد .