چهارشنبه ۱۰ تیر ۹۴

اولین تصویر لو رفته از ایفون 6S

اولین تصویر لو رفته از ایفون 6S

چندین ماه تا رونمایی از آیفون بعدی زمان باقی مانده، اما یکی از وب سایت‌های معتبر برای اولین‌بار تصاویری از این گوشی را منتشر کرد. مارک گرمن (M. Gurman) نویسنده معتبر وب سایت 9to5Mac امروز تصاویری را منتشر کرده که به ادعای وی کیس فلزی آیفون 6 S را از زوایای مختلف نشان می‌دهد.

ظاهر بیرونی آیفون 6s شباهت بسیار زیادی به آیفون 6 کنونی دارد. نویسنده 9to5Mac می‌گوید که طول و عرض و ضخامت نیز در آیفون بعدی بدون تغییر باقی می‌مانند. در عین حال، شایعه حذف نوارهای پلاستیکی پشت گوشی نیز کنار خواهد رفت و ممکن است در آیفون 7 شاهد حذف آنها باشیم.

یکی از تغییراتی که در iPhone 6 S پیش بینی می شود اتصال این گوشی به Apple Watch می باشد و پیش بینی می شود سخت افزار های خاصی برای این کار در آیفون 6S قرار داده خواهد شد. از تصاویری که این سایت منتشر کرده است نمی توان اطلاعاتی در باره توانایی این گوشی جدید در رابطه با Apple Watch بدست آورد.

به گفته گرمن، بزرگ‌ترین وجه تفاوت آیفون 6s و 6 را باید در درون آن‌ها جستجو کرد. به نظر محل قرارگیری پیچ‌های آیفون بعدی تفاوت زیادی با آیفون‌های قبلی خواهد داشت.

علاوه بر این، شایعات قبلی مبنی بر وجود یک دوربین دوگانه در آیفون 6s نیز با این تصاویر کنار می‌رود. محل قرارگیری دوربین آیفون بعدی مشابه با آیفون 6 و 6 پلاس کنونی است. شاید در آیفون 7 شاهد این تغییر باشیم.

ته گوشی هم به نظر تغییر نکرده و ساختار سوراخ‌سوراخ اسپیکرها در آیفون 6S نسبت به آیفون‌های 6 دست نخورده باقی مانده‌اند.

اگر مبنا را بر اصالت این تصاویر بگذاریم، به نظر می‌رسد اپل از طراحی نمای بیرونی آیفون‌های 6 رضایت دارد و تنها شاهد تغییراتی چشمگیر در قطعات سخت افزاری داخلی آیفون 6S خواهیم بود.

مهم‌ترین ویژگی شایعه‌شده برای آیفون بعدی که تقریبا تمامی افشاگران اینترنتی بر آن تاکید دارند، افزودن تکنولوژی Force Touch در زیر صفحه‌نمایش است. استفاده از این تکنولوژی، امکان محاسبه دقیق فشار انگشتان کاربر و اقدام متناسب و تعریف‌شده بر اساس آن فشار را فراهم خواهد کرد.
بر اساس ادعای «مینگ چی کو» تحلیلگر مشهور موسسه KGI Securities، آیفون بعدی در آگوست معرفی می‌شود و در سپتامبر به بازار خواهد آمد.

 

لیست قیمت آیفون6 اس در سایت قیمت یاب