سه شنبه ۲۹ مهر ۹۳

بررسی آیفون 6

بررسی آیفون 6

پس از عرضه آیفون 6 در تاریخ 19 سپتامبر 2014 اپل توانست در مدت 3 روز 10 میلیون نسخه از این گوشی بفروش رساند و موفق شد رکورد فروش ابتدایی این گوشی را دوباره بشکند.

آیفون جدید نسبت به مدل قبلی خود .7 اینچ بزرگتر است، جنس بدنه آن پلاستیکی و از نظر ضخامت، نازکترین آیفون ساخته شده تا کنون میباشد. برای نخسین بار اپل، با حذف ظرفیت 32 گیگابایت آیفونی با ظرفیت 128 گیگابایتی عرضه کرد. همچنین پیش از عرضه این گوشی، اپل از نسخه جدید ios پرده برداری کرد. وضوح تصویر و دوربین با کیفیت از جمله نقاط قوت این گوشی توسط کارشناسان ارزیابی شده است.

رنگ بندی آیفون 6 همانند مدل قبلی در سه رنگ خاکستری، نقره ایی و طلایی است. پردازنده مرکزی این گوشی از A7  به A8 ارتقا پیدا کرده که همانند سالهای گذشته، سرعت پردازنده افزایش یافته. با توجه به افزایش صفحه نمایش اپل از باطری با ظرفیت بالاتر برای استفاده حداکثری از گوشی فراهم کرده است.

قیمت آیفون 6 در بازار تهران هر روز دچار تغییر است و هنوز قیمت ها به ثبات واقعی نرسیده، همچنین اکثر گوشی ها بدون گارانتی به مشتریان ارائه میگردد که این خود دردسر بزرگی برای عاشقان گوشی های اپل است. عدم موجودی کافی فروشندگان از دیگر مشکلات خریدران در شرایط فعلیست.