یکشنبه ۱۲ بهمن ۹۳

بررسی سامسونگ گلکسی A 7

بررسی سامسونگ گلکسی A 7


Galaxy A7 صفحه 5.5 اینچی و ضخامت 6.3 میلی متری دارد.
گوشی سامسونگ A7 یک تلفن 8 هسته ای با ظرفیت 4 گیگابایتی است. A7 در ادامه سیستم بدنه فلزی Galaxy A5 و Galaxy A3 است. درست مثل مدل های پیشین A3, A5 و A7 از اندروید 4.4 KitKat استفاده شده. KitKat همچنان از سرویس دهی خوبی برخوردار است اما طرفداران تلفن همراه از اینکه از آخرین نسخه اندروید که Lollipop خوانده می شود در آن استفاده نشده به شدت نا امید شدند.

قیمت دقیق و تاریخ انتشار در حال تایید است

سامسونگ صراحتا اعلام کرده که A7 از نازک ترین سری تلفن های همراه است و با تنها 6.3 میلیمتر عرض و 141 گرم وزن بسیار منحصر به فرد است. رنگ های متنوعی مانند سفید، بسیار سیاه، آبی و شامپاینی وسعت انتخاب بیشتری در اختیار مشتری می گذارد.
این محصول از صفحه 5.5 اینچی تمام HD برخوردار است. در زیر این صفحه تلفن با هسته اکتا شامل چهار هسته 1.8 گیگا هرتزی  و یک پردازشگر 1.3 گیگا هرتزی است که با یک رم 2 گیگا بایتی پشتیبانی می شود.
ارتباط بین داده ها توسط یک LTE 4 گیگا بایتی انجام می شود تا جستجوی اینترنت و بارگزاری عکس، موزیک و ویدیو در شبکه های اجتماعی سریع تر انجام گیرد.
دوربین اصلی 13 مگاپیکسل بوده و فوکوس خودکار و فلش LED دارد. دوربین جلو 5 مگاپیکسل کیفیت دارد. در میان طرح های مختلف مخصوص عکس برداری شامل ویژگی مخصوص عکس سلفی انداختن نیز می شود و می توان تنها با تکان گوشی بدون نیاز به فضار دادن دگمه خاصی عکس انداخت بی آنکه ژستتان به هم بریزد.
برای اینکه از مراحل اضافه جلوگیری شود می تواند فایل های مهم را رمز گذاری کرد بی آنکه نیاز به موارد امنیتی اضافه باشد.
کشورهای خاص و منتخب می توانند از مدل دو سیم کارته استفاده کنند که می توان با آن دو خط را در یک تلفن نگاه داشت. گوشی های دو سیم کارته هسته چهارگانه 1.5 گیگا هرتزی و 1 گیگاهرتزی دارد.

قیمت گوشی های سامسونگ گلکسی A7 را در سایت قیمت می توانید مقایسه کنید