سه شنبه ۲۷ تیر ۹۶

قیمت و تاریخ احتمالی عرضه گوشی اسنشال (Essential)

قیمت گوشی اسنشال

 

اکنون 48 روز از رونمایی عمومی این گوشی می گذرد و خبر از عرضه عمومی آن نشده است. اگرچه این گوشی در بازار آمریکا و کانادا در حال عرضه است و علاقه مندان می توانند آن را از طریق سفارش در سایت شرکت، خریداری نمایند. صبح امروز نیز خبر از عرضه قریب الوقوع این گوشی در بازار انگلستان به گوش رسید.

 

قیمت این گوشی چقدر است؟

قیمت این گوشی مدرن و پیشرفته در سایت این شرکت، 699 دلار ثبت شده است که 50 دلار اضافه نیز برای خرید اسنپ دوربین 360 درجه آن بیاد پرداخت کنید. هیچ یک از اپراتورهای فعال در امریکا و کانادا هنوز اعلام رسمی بابت قیمت عرضه این گوشی نکرده اند و تمامی فروش ها از طریق اپراتورها، به صورت پیش فروش بوده است.

 

تاریخ عرضه عمومی این گوشی چه زمانی است؟

همانطور که اندی رابین در روز رونمایی این گوشی اعلام کرد: "به زودی"  او در ادامه افزود، علاقه مندان به این گوشی می توانند این گوشی را ظرف 30 روز آینده پیش خرید کنند! اما اکنون 48 روز از آن تاریخ می گذرد و خبری از عرضه گوشی های پیش خرید شده نیست. اما چیزی که مشخص است، علاقه مندان زیادی بی صبرانه منتظر تست این گوشی جدید در بازار هستند و بر طبق اخبار تایید نشده احتمالا در تابستان سال جاری عرضه خواهد شد. شاید بخشی از این تاخیر به خاطر کمبود سرامیک در بازار باشد چرا که قسمت پشت این گوشی با نوعی آلیاژ از جنس سرامیک ساخته شده است  که مقاومت آن در برابر ضربه را افزایش می دهد و احتمال دیگری که باعث تاخیر در عرضه اسنشال به گوش می رسد این است که سازنده اکسسوری های اسپیژن از این شرکت به خاطر نقص قوانین علائم تجاری شکایت کرده و شاید تاخیر در دادرسی به این پرونده باعث طولانی شدن پروسه عرضه این گوشی شده است.