پنج شنبه ۷ اسفند ۹۳

نوکیا لومیا 635 با رم یک گیگ به بازار می آید

نوکیا لومیا 635 با رم یک گیگ به بازار می آید

نوکیا با همکاری مایکروسافت لومیا 635 با رم یک گیگ را به بازار عرضه خواهد کرد


این روزها کمتر تلفن هوشمندی با رم 512 مگابایت وجود دارد و اکثرآن ها متعلق به سری لومیا است. Windows Phone همیشه سیستم روانی بوده که باعث شکوه شرکت مایکروسافت است.
مایکروسافت به تازگی از گوشی مقرون به صرفه لومیا 435 و لومیا 532 پرده برداری کرده است. هردو گوشی تنظیمات معمولی ای دارند اما هر دو با رم یک گیگ به بازار عرضه می شوند. این باعث می شود که لومیا 530 و 630/635 آخرین نوع گوشی با رم 512 مگابایت باشند. مایکروسافت به تازگی گوشی های WP8 را تایید کرده وآن هایی که رم 512 مگابایت دارند آخرین ورژن Windows 10 را خواهند داشت.
به نظر می رسد که مایکروسافت به این نتیجه رسیده که لومیا 635 لایق تنظیمات پیشرفته است. همین دیروز لومیا 635 را با رم یک گیگ در Telenor Hungary دیدیم. به گفته مایکروسافت رم ها از مارک های خاص انتخاب شده اند اما هنوز مشخص نیست که کدام کشور بهترین مدل را دریافت خواهد کرد.
توجه داشته باشید که لومیا 635 با رم یک گیگ عمر باتری اش کمتر از لومیا با رم 512 مگابایت خواهد بود و زمان ماندگاری باتری در حالت آماده باش از 25 روز به 19 روز کاهش یافته است.
عجیب است که مایکروسافت لومیا 635 را هشت ماه پس از انتشارش به روز رسانی می کند، اما احتمالا ویندوز فون 10 دلیل اصلی این تغییر است. مایکروسافت اعلام کرده که دارد روی ورژن خاصی از ویندوز فون 10 کار می کند که می تواند وسیله ای با رم 512 مگابایت را به کار بیندازد. ظاهرا شرکت مجبور است برخی برنامه های گوشی را غیر فعال کند و برنامه هایی با حجم کمتر را نصب کند که این امر نیازمند زمان بیشتری در آینده برای تلفن های با رم است.
نوکیا لومیا 635 نوع LTE دار لومیا 630 است با صفحه نمایش 4.5 اینچی FWVGA و یک پردازشگر چهار هسته ای. این گوشی در طول تعطیلات به لطف تبلیغات وسیع مایکروسافت خیلی خوب فروش کرد.