یکشنبه ۷ دی ۹۳

کدام تبلت ها برای کودکان مناسب ترند؟

کدام تبلت ها برای کودکان مناسب ترند؟

با گسترش تکنولوژی، افزایش شهر نشینی و سکونت مردم در آپارتمانهای کوچک، نوع بازی و سرگرمی های کودکانه نیز تغییرات زیادی یافته و به سمت بازی های کامپیوتری متمایل شده است. این تغییر هر چند از دیدگاه برخی والدین و متخصصان روانشناسی منجر به کاهش فعالیت فیزیکی کودکان و در نتیجه بروز آسیب هایی شده، اما از آنجا که استفاده از تبلت فقط محدود به بازی و سرگرمی نمی شود و استفاده از اینترنت به منظور دریافت و تبادل اطلاعات و نظایر آن را نیز شامل می شود، این روزها محصولات دیجیتال و در راس آنها موبایل و تبلت مشتریان زیادی پیدا کرده‌اند و این در حالی است که تا چندی پیش اغلب تبلت‌های تولیدی از قیمت بالایی برخوردار بودند و این محصولات تنها در اختیار افراد متمول بود، اما در حال حاضر شرکت‌های آسیایی با تولید و عرضه انبوه تبلت‌های میان‌رده و ارزان‌ قیمت بسیاری از والدین را ترغیب به خرید تبلت‌های ارزان ‌قیمت برای کودکان خود کرده اند. در این بین برخی از شرکت‌ها نیز محصولاتی را به‌طور اختصاصی برای کودکان طراحی کرده‌اند که در این مطلب به معرفی چهار مورد از تبلت‌های مناسب برای کودکان می پردازیم:

1.تبلت آی‌لایف کیدز تب: این محصول یکی از ارزان‌ قیمت‌ترین تبلت‌هایی است که برای کودکان خردسال تولید شده است. این تبلت دارای طراحی کودکانه‌ است و برخی اپلیکیشن‌های مخصوص خردسالان روی آن نصب شده است. این تبلت ارزان‌قیمت در 2 رنگ صورتی و آبی برای دختران و پسران تولید شده است.

2.تبلت مموپد‌ مدل ME170C: این تبلت که توسط شرکت ایسوس تولید شده، یکی از جدیدترین و در عین حال خوش‌ساخت ترین تبلت‌های این شرکت است. در این تبلت برعکس تبلت های سری فون پد محلی برای قرار دادن سیم‌کارت در نظر گرفته نشده، اما قیمت پایین و کیفیت بالای آن، تبلت مموپد 7 مدل ME170C را به یک انتخاب مناسب برای کودکان تبدیل کرده است.

تبلت گلکسی تب 3 کیدز: این تبلت نیز مانند تبلت آی‌لایف برای کودکان طراحی شده، محصول کمپانی سامسونگ است و از کیفیت ساخت خوبی بهره می برد. این را شاید بتوان بهترین تبلت اندرویدی مخصوص کودکان دانست که دو رابط کاربری مختلف دارد که یکی مخصوص کودکان است و دیگری حالت استاندارد است. از این رو بزرگسالان نیز می‌توانند علاوه بر انجام کارهای شخصی خود با این تبلت، کنترل‌های لازم را روی اپلیکیشن‌های مورد استفاده کودک‌شان اعمال کنند.

3.از نظر بسیاری از کاربران، آی‌پد تولیدی شرکت اپل بهترین تبلت موجود است و آی‌پد مینی اپل با صفحه ‌نمایش 9/7 اینچ می تواند یک انتخاب مناسب برای کودکان باشد. این تبلت که از سیستم‌عامل iOS بهره می برد، توسط شرکت اپل پس از 2 تجربه موفق آی‌پد مینی و آی‌پد مینی 2به عنوان نسل سوم تبلت ها معرفی شده، اما قیمت بالای آن از جمله مواردی است که برای بسیاری از والدین اهمیت دارد.

 

در تهیه این مطلب از سایت ictnews.ir استفاده شده است.

شما می توانید بهترین قیمت انواع تبلت را در اینجا مشاهده کنید.