سه شنبه ۱۹ خرداد ۹۴

سامسونگ گلکسی اس 6 اکتیو به بازار می آید

سامسونگ گلکسی اس 6 اکتیو به بازار می آید


همانطور که در خبر قبل مشکلات گلکسی اس 6 را بیان کردیم، شرکت سامسونگ به فکر رفع این مشکلات پرداخته و گوشی سامسونگ گلکسی اس6 اکتیو(Samsung Galaxy S6 Active) را به بازار عرضه می کند. شرکت AT&T اعلام کرده است که از تاریخ 12 June فروش گوشی گلکسی اس 6 اکتیو را شروع می کند.
گوشی گلکسی اس 6 همانند گوشی گلکسی اس 5 ضد آب نبود و از باتری ضعیفی برخوردار بود به همین دلیل گوشی گلکسی اس 6 اکتیو عرضه شده است تا این مشکلات پرچمدار جدید سامسونگ حل شود. شرکت سامسونگ در سال های گذشته مدل اکتیو سری های مختلفی را عرضه کرده است و در این روند را برای گلکسی اس 6 انجام داده است.


مشخصات فنی:
گوشی گلکسی اس 6 اکتیو دارای گارد پلاستیکی که ضخامت این گوشی را بیشتر کرده است و این گوشی ضد آب است و تایید IP68 را دارد به این معنی که تا عمق 3 متر می تواند دوام بیاورد. از نکات منفی گوشی گلکسی اس 6 باتری آن بود که در گوشی گلکسی اس 6 اکتیو از باتری 3500 mAh استفاده شده است. گوشی گلکسی اس 6 اکتیو از نظر باقی مشخصات مانند گلکسی اس 6 می باشد. این گوشی از صفحه نمایش 5.1 اینچ Quad HD super AMOLED استفاده می کند. پردازنده این گوشی 64-bit Exynos 7420 octa-core می باشد و دوربین های آن 16 و 5 مگاپیکسل است.
در خصوص وزن این گوشی اطلاعاتی اعلام نشده است اما با توجه به تصاویر این گوشی و وجود محافظ های اطراف گوشی و همچنین تغییر در باتری آن، گوشی گلکسی اس 6 اکتیو (Galaxy S6 Active) وزن و ضخامت بیشتری نسبت به گوشی گلکسی اس 6 و گوشی گلکسی اس 6 Edge خواهد داشت.
یکی از معایبی که می توان برای این گوشی برشمرد حافظه داخلی گوشی گلکسی اس 6 اکتیو (Galaxy S6 Active) می باشد، این گوشی تنها با حافظه 32GB عرضه می شود و ورودی microSD card ندارد.


سیستم عامل:
سیستم عامل این گوشی اندروید 5.0.2 Lollipop همراه با Samsung TouchWiz می باشد. این گوشی با نام اکتیو به بازار عرضه شده است، به همین دلیل دارای اپلیکیشن های Activity Zone شرکت سامسونگ می باشد.

قیمت:
همانطور که در ابتدا گفته شد این گوشی توسط AT&T فقط در آمریکا عرضه خواهد شد، این شرکت روش های متنوعی برای فروش ارائه کرده است. خریداران پس از تحویل این گوشی باید 23.17$ برای 30 ماه و یا 28.96$ برای 2 سال و یا 34.75$ به مدت 20 ماه پرداخت کنند. فروش این گوشی از 12 June آغاز می شود.


قیمت گوشی گلکسی اس 6 اکنیو ( Galaxy S6 Active)