چهارشنبه ۱۳ اسفند ۹۳

9 نکته که باید در مورد HTC One M9 بدانید

 9 نکته که باید در مورد HTC One M9 بدانید


روز یکشنبه در بارسلونا اچ تی سی  از اچ تی سی وان ام 9 (HTC One M9) رونمایی شد، و در کنار ظاهر زیبا این گوشی انقلابی در برابر گوشی HTC One M8 و HTC One اصلی است و ویژگی های جدید بسیاری وجود دارند که می توان از آن ها صحبت کرد.


در اینجا 9 نکته که باید درباره این گوشی جدید بدانید ذکر شده است:
1.    دوربین: شاید بزرگ ترین تغییر در  اچ تی سی وان ام 9 HTC One M9 دوربین آن باشد که از UltraPixel که همه از آن شکایت می کردند فاصله گرفته. HTC One M9 یک دوربین 20 مگاپیکسلی دارد که می توان به راحتی روی عکس ها زوم کرد یا آن ها را crop کرد بی آنکه به کیفیتش لطمه بخورد.
2.    Sense 7.0: شرکت HTC خدمات مشتریانش را به روز کرده است، با این هدف که به هنگام نیاز اطلاعات مورد نظر را در اختیار مشتری بگذارد. بنابراین یک برنامه مخصوص مشتری دارید که اپلیکیشن ها را بر اساس موقعیت شما در اختیارتان می گذارد و رستوران ها و اخبار پیشنهادی مورد نیاز را بر اساس زمان و روز در اختیارتان قرار می دهد.
3.    قیمت و زمان ارائه: درحای که شرکت در برابر قیمت این محصول سکوت اختیار کرده، اطلاع داریم که گوشی در اواسط این ماه در سراسر دنیا (حتی ایران) ارائه خواهد شد.
4.    Snapdragon داخلی:گوشی جدید HTC One M9 یک پردازشگر چهار هسته ای Snapdragon 810 داخلی دارد که در کنار رم 3 گیگ و حافظه داخلی 32 گیگ قرار گرفته است.
5.    دوربین جلو UltraPixel: در حالی که UltraPixel برای دوربین پشت زیاد موفق نبود، HTC این دوربین کم فروغ را در جلو امتحان می کند تا شاید درخششی که انتظارش را داشت با HTC One M9 به دست آورد.
6.    طراحی: HTC  با مدل جدید وان M9 نهایت کار گروه طراحی اش را به نمایش گذاشته. شرکت برای طراحی HTC One M9 از ساعت های لوکس الهام گرفته و این امر در طرح نهایی مشخص است. HTC One M9 در چهار رنگ ارائه می شود: طلایی نقره ای، طلایی طلایی، طلایی صورتی، و رنگ محبوب اکثریت یعنی خاکستری.
7.    Dolby روی تلفن همراه شماست:گوشی  HTC One M9 با یک سیستم صوتی ویژه که شامل Dolby Audio Surround نیز می شود ارائه شده که تجربه ای متفاوت از شنیدن موسیقی را به ارمغان می آورد.
8.    HTC Connect: گوشی جدید اچ تی سی به همراه یک HTC Connect ارائه شده که باعث می شود گوشی سیستم صوتی اش را به دستگاه های مختلف از قبیل بلوتوث، DLNA، Miracast، Qualcomm’s AllPlay و Blackfire انتقال دهد. حتی می توانید دستگاه های مختلف را باهم ادغام کرده یک گروه را درست کنید. با یک حرکت سه انگشتی می توانید موسیقی در حال پخش را به هر دستگاهی که می خواهید انتقال دهید.
9.    لوازم جانبی:گوشی HTC One M9 با یک کیس HTC Dot View 2 ارائه شده که این قابلیت را دارد تا پیغام جدید و یا اطلاعات عادی مانند زمان یا تماس های اخیر را نشان دهد. One M9 همچنین یک قاب پشتی با گواهی IP68 دارد که می تواند در برابر سقوط از ارتفاع دو متر مقاومت کند و یک هدست با گواهی IP 57 دارد.
سایت قیمت یاب منتظر ورود این گوشی به بازار ایران و قیمت گذاری آن می باشد.