جمعه ۲۴ مهر ۹۴

مشخصات HTC one A9 لو رفت

مشخصات HTC one A9 لو رفت

فهرست مشخصات HTC one A9 و پیش بینی قیمت آن لو رفت. پرچمدار جدید HTC که قرار بود 20 اکتبر رونمایی شود به صورت اتفاقی در سایت French carrier orange مشخصات و قیمت آن لو رفت.
شایعات بسیاری در خصوص گوشی جدید HTC که با نام وان A9 قرار بود به بازار بیاید به گوش می رسید و پیش بینی ها در خصوص استفاده از سیستم عامل جدید اندروید 6 و استفاده از چیپست Snapdragon 615 بسیار بیان شده بود.
گوشی هوشمند HTC one A9 که پیش بینی می‌شد به صورت رسمی در هفته ی آینده رونمایی شود، به صورت تصادفی توسط French carrier orange در وبسایتش فهرست شد. بعضی از خصوصیات کلیدی آن مثل قیمت رونمایی شد.
همانطور که این سایت اعلام کرده بود، این دستگاه یک صفحه نمایش 5 اینچی FHD 1080p را خواهد داشت، دوربین اصلی 13 مگاپیکسل، دوربین جلو 4 مگاپیکسلی و با آخرین سیستم عامل گوگل آندروید 6.0 marshmallow راه اندازی می‌شود. برای یک پرچمدار این دوربین ها برای رقابت با نکسوس های جدید و LG V10 و لومیای جدید بسیار ضعیف است، همینطور قیمت آن هم به این صورت رونمایی شده که HTC one A9 قیمتی برابر 599.9 یورو که حدود 686 دلار است، برای این گوشی در نظر گرفته است.
این موضوع فقط یک روز پس از آن در پنجمارک GFX bench بررسی شد، رونمایی کامل مشخصات، شامل یک چیپست Snapdragon 615 با 2 گیگابایت رم و 16 گیگابایت حافظه داخلی است که این مشخصات نیز نظرها را زیاد به خود جلب نمی کند. اما باید منتظر رونمایی رسمی از این گوشی در هفته آینده بود.