چهارشنبه ۲۱ مرداد ۹۴

ایفون 6c همراه با 6s و 6s Plus رونمایی می شود

ایفون 6c همراه با 6s و 6s Plus رونمایی می شود


کمتر کارشناسی پیش بینی می کرد که شرکت اپل تجربه ایفون 5c را دوباره تکرار کند. گوشی ایفون 5c مدل ارزان قیمت با حافظه داخلی کمتر و بدنه پلاسیتیکی همراه با ایفون 5s عرضه شد تا شرکت اپل بازار گوشی های ارزان قیمت را برای خود بدست آورد اما این گوشی موفقیت آمیز نبود و نتوانست فروش خوبی در بازار داشته باشد. اما این شرکت دوباره مدل ارزان قیمتی به بازار عرضه خواهد کرد که هنوز اطلاعاتی از آن به بیرون درز نکرده است.
دیروز آقای Evan Blass در تویتر خود نوشت که ایفون 6c همراه با ایفون های 6s و 6s Plus در ماه سپتامر رونمایی می شود. این فرد قبلا هم اطلاعاتی در خصوص شرکت اپل منتشر کرده بود. این خبر بسیاری را شوکه کرد زیرا کمتر کسی پیش بینی همچنین کاری را از شرکت اپل داشت. در خبر های گذشته نیز مشخصات و حتی تصاویری از ایفون 6s و 6s Plus را منتشر کردیم اما تا به امروز خبر و تصویری از این گوشی منتشر نشده بود.
بی شک ایفون 6c باید مدل ارزان قیمت سری ایفون 6s باشد و دارای حافظه داخلی کمتر نسبت به مدل های 6s و 6s Plus اما درخصوص بدنه این گوشی می توان با سابقه ایفون 5c احتمال استفاده از بدنه ارزان قیمت تر را پیش بینی کرد.
یک شایعه دیگر درخصوص ایفون 6c طراحی همانند گوشی گلکسی اس 6 Edge می باشد که این پیش بینی کمی دور از سیاست های شرکت اپل به عنوان شرکت نوآور است.
این گوشی از سیستم های NFC و Touch ID برادران خود استفاده خواهد کرد و مطمئنا با سیستم عامل IOS 9 عرضه خواهد شد.
گوشی ایفون 6c می تواند بهترین جایگزین برای ایفون 6 باشد و رقیب جدی برای گوشی های با قیمت میانی خواهد بود. باید منتظر بود تا اخبار و تصاویر بیشتری از این گوشی منتشر شود.
قیمتگوشی ایفون 5
قیمت گوشی ایفون 6