سه شنبه ۳ شهریور ۹۴

ایفون 6s ضخیم تر خواهد بود

ایفون 6s ضخیم تر خواهد بود

با نزدیک شدن به زمان رونمایی از ایفون جدید بازار شایعات در باره این موضوع بسیار داغ است. یکی از شایعات که چند بار تکذیب و تایید شد افزایش ضخامت ایفون جدید بوده است. اما امروز اخباری که در سایت iPhone-Ticher.de منتشر شد این شایعات را تایید کرد و اعلام شد که دلیل افزایش ضخامت در ایفون جدید استفاده از تکنولوژی Force Touch در گوشی های جدید اپل می باشد.
سیستم جدید Force Touch به نظر می آید که انقلابی در گوشی های هوشمند ایفا خواهد کرد. این سیستم باعث افزایش یک بعد در گوشی ها خواهد شد به این نحو که کاربر با توجه به میزان نیرویی که به صحفه نمایش وارد می کند می توانند دستورها و عملکردهای متفاوتی به گوشی دهد.
نسل بعدی گوشی های ایفون از دوربین قوی تری بهره خواهد برد که در عکاسی و فیلم برداری تفاوت های بسیاری با نسل قبلی خود دارد. از تفاوت های دیگر این گوشی باتری قوی تر می باشد که با توجه به افزایش سایز گوشی جدید ایفون قابل پیش بینی است.
قبل تر شایعاتی در خصوص ایفون 6C منتشر شد که دیگر خبری در این خصوص منتشر نشد و احتمال این اتفاق را بسیار کم کرده است. اما جای خالی یک گوشی ارزان با دوربین خوب و سیستم Force Touch در سبد اپل خالی است. آقای Evan Blass در تویتر خود نوشت که ایفون 6c همراه با ایفون های 6s و 6s Plus در ماه سپتامر رونمایی می شود. این فرد قبلا هم اطلاعاتی در خصوص شرکت اپل منتشر کرده بود. یک شایعه دیگر درخصوص ایفون 6c طراحی همانند گوشی گلکسی اس 6 Edge می باشد که این پیش بینی کمی دور از سیاست های شرکت اپل به عنوان شرکت نوآور است.
کارشناسان اعتقاد دارند که گوشی ایفون 6s از نظر سخت‌افزاری با تغییرات زیادی همراه خواهد بود و به‌همین دلیل به عنوان یکی از بهترین گوشی‌های سری S اپل شناخته خواهد شد. به‌نظر کارشناسان، کاربران در ایفون 6s تجربه بهتری به‌دست می‌آورند. از آنجایی که به‌نظر می‌رسد ایفون جدید از رم بیشتری برخوردار باشد، این احتمال وجود دارد که کاربران بتوانند به شکل بهتری با این محصول کار کنند.
گزارش‌ها حاکی از این است که شرکت اپل در تاریخ 9 سپتامبر برای رونمایی از آیفون بعدی خود مراسمی را برگزار خواهد کرد.
به گزارش بیزینس اینسایدر، شرکت اپل هنوز دعوتنامه ای را برای این مراسم ارسال نکرده است اما افراد آگاه به برنامه‌های اپل می‌گویند که این مراسم در هفته ای که از هفتم سپتامبر شروع می‌شود برگزار خواهد شد.


لیست قیمت ایفون