پنج شنبه ۲۲ بهمن ۹۴

مشخصات ال جی G5 منتشر شد

مشخصات ال جی G5 منتشر شد

شرکت ال جی توجه همگان را به عرضه ی پرچمدار جدیدش G5 در یک رویداد خاص در MWC در تاریخ 21 فوریه جلب کرد. و در حالی که ما منتظر این رویداد هستیم، این شرکت کره ای ما در مورد اعلام ویژگی های این گوشی اذیت می کند. هر چند در پشت صحنه، همانطور که انتظار می رود ال جی همیشه قابلیت های جدیدی را روی گوشی هایش تست می کند.
شخصی که یک نمونه اولیه G5 را با Geekbench روی چیزی اجرا کرده است، و نتیجه آن روی جفت ویژگیهای آن تاییدیه گرفت البته همراه با این حقیقت که اندروید مارشمالو 6.0.1 روی آن اجرا می شود. اطلاعات جمع آوری شده توسط بنچمارک می گوید G5 ورزشی با چیپست snapdragon 820 و 4Gb حافظه رام عرضه می شود.
البته هیچ یک از اینها برای حضور یک گوشی به عنوان پرچمدار در سال 2016 شگفت آور نیست. گوشی که در اینجا مورد بررسی قرار گرفت ال جی F700S است. این S به معنی لغوی SK telecom که یکی از سه شرکت حمل و نقل کره ی جنوبی است، می باشد.


مدل F700 به شدت بیانگرمدل G5 است که ما در اینجا می بینیم. دلیل این موضوع عرضه F600 برای توصیف مدل V10 در بازار اصلی ال جی درست زمانی که G4 مدل شماره ی F500 را استفاده می کرد. پس با این استدلال، گوشی هوشمند بعدی LG باید مدل سریال F700 را داشته باشد. چیزی که به صورت تجاری به عنوان G5 شناخته شده است.
LG G5 ممکن است با یک طراحی قدیمی از مدلهایی شامل دکمه های کنترل صدا در کنار، دوربین پشت 20مگاپیکسل ، دوربین سلفی 8 مگاپیکسل و صفحه نمایش 5.6 اینچی و روانه بازار شود.

از طرف دیگر تصویری از قاب هوشمندی برای این گوشی منتشر شده است که اطلاعات تماس و اخطارها بدون نیاز به باز کردن صفحه قاب نمایش داده می شود.

لیست قیمت گوشی های ال جی