شنبه ۲۶ دی ۹۴

پرچمدارانی که در نمایشگاه موبایل بارسلون رونمایی می شوند

پرچمدارانی که در نمایشگاه موبایل بارسلون رونمایی می شوند


هر سال با نزدیک شدن به ماه فوابریه اخبار مربوط به گوشی های هوشمند داغ و داغ تر می شوند. امسال نمایشگاه موبایل بارسلون MWC 2015 شاهد رونمایی گوشی های سامسونگ گلکسی اس 7 ، ال جی جی 5 و هوآوی پی 9 خواهد بود.
نمایشگاه MWC امسال به احتمال 100 درصد شاهد رونمایی از خانواده سامسونگ گلکسی اس 7 خواهد بود، همچنین شرکت ال جی اعلام کرده است که پرچمدار خود را در 21 فوابریه رونمایی می کند. گوشی جی 5 روند این سری را ادامه خواهد داد و یک پرچمدار با صفحه نمایش 5.6 اینچی، Snapdragon 820 SoC و 4 گیگابایت رم داخلی خواهد بود. گوشی ال جی جی 5 دارای قابلیت تعویش باتری از پایین بدون نیاز به باز کردن پشت گوشی خواهد بود. جی 5 از لحاظ دوربین با گوشی سونی اکسپریا زد 5 رقابت می کند.
از دیگر گوشی های پرچمدار که به احتمال زیاد در نمایشگاه بارسلونا 2015 رونمایی می شود پرچمدار خانواده پی هوآوی می باشد. گوشی هوآوی پی 9 که به احتمال زیاد یک گوشی 5.2 اینچی باریک خواهد بود. این گوشی دارای چیپست Kirin 950 SoC می باشد. از نکات جالب این گوشی استفاده از 2 دوربین در عقب می باشد که با گوشی ال جی وی 10 رقابت خواهد کرد.
در صورتی که این 3 گوشی در نمایشگاه February بارسلونا 2015 رونمایی شوند از ماه مارچ فروش آنها آغاز خواهد شد که رقابت زیبایی را ایجاد می کنند.