درباره قیمت یاب

قیمت یاب، قیمت محصولات مختلفی مانند گوشی، تبلت، لپتاپ، لوازم خانگی، لوازم شخصی و... را با هم مقایسه می کند. در حال حاضر قیمت محصولات عرضه شده توسط فروشگاه های اینترنتی در سایت ما مقایسه میگردند. هدف ما کمک به خریداران جهت صرفه جویی در وقت و هزینه هنگام خرید اینترنتی و کمک به فروشندگان جهت ایجاد بازار رقابتی و معرفی آنها به خریداران است.

علاوه بر امکان مشاهده و مقایسه قیمت ها شما میتوانید نمودار قیمت محصولات مختلف را نیز مشاهده کنید و نظرات و تجربیات خود را در مورد فروشگاه های اینترنتی مختلف بیان کنید. همچنین تلاش میکنیم در کنار اطلاع رسانی در مورد قیمت گجت های دیجیتالی، اخبار، نقد و بررسی های مرتبط با آنها را نیز برای شما اطلاع رسانی نماییم.

فروشندگان محترم میتوانند از طریق این لینک در سایت ما ثبت نام کنند، توجه داشته باشید که نیازی به بر روز نگه داشتن قیمت ها نیست و این کار توسط ربات قیمت یاب هر سه ساعت یکبار انجام میگیرد.

بزودی امکانات جدیدی به سایت اضافه خواهد شد و دسته بندی محصولات نیز افزایش خواهد یافت پس همیشه به ما سر بزنید و اگر پیشنهادات، نظرات و انتقادات خودتون رو برای ما به ایمیل info@gheymatyab.com بفرستید خوشحال خواهیم شد.