قوانین و مقررات

شرايط و الزامات استفاده از سايت قیمت یاب

1.وب سايت "قیمت یاب" برای جمع آوري و اطلاع رساني در مورد قیمت انواع کالا و حدمات در فضاي مجازي به زبان فارسی و با هدف مقایسه فوری، دقیق و ساده قیمت ها ايجاد شده است و با وجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت درج اطلاعات صحیح و واقعی از سوی فروشندگان می شود، به هيچ وجه نميتوان دقت و صحت صددرصدی آنها را تضمين نمو‌د.

2.دسترسی و استفاده شما از سایت قیمت یاب مشروط به رعايت شرايط و الزامات ذيل و قوانين ذکر شده، می‌باشد و شما با ورود و مرور سایت، "شرايط و الزامات" آن را پذيرفته و اقرار می‌نماييد که هرگونه توافق ديگری بين شما و "سایت قیمت یاب" در اين زمينه ملغی و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با "شرايط والزامات" لازم است بلافاصله استفاده از اين پورتال را متوقف نماييد.

3.با توجه به اینکه قیمت های درج شده در سایت، مستقیما از سایت فروشندگان اینترنتی و بدون دخالت مستقیم عوامل انسانی بازخوانی می شود و در سایر موارد قیمت ها راسا توسط خود فروشندگان کالاها و خدمات درج و به صورت مرتب به روز می شود، بنابراین سایت قیمت یاب هیچگونه مسئولیتی را در قبال قیمت، شرایط، نحوه معامله و مانند آن نمی تواند بر عهده گیرد.

4.سايت "قیمت یاب" در مقابل اطلاعات سایر سايتهايی که با اين سايت مرتبط یا لينک شده باشند و يا لينک آن در این سايت قرار گرفته باشد، مسئول نيست. 

5.سايت "قیمت یاب" به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومي، دولتي، نيمه دولتي، تعاونی و ... وابسته نيست و بصورت خصوصي اداره مي شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به "قیمت یاب" مي باشد.

6.ارائه خدمات سایت "قیمت یاب" به بازدید کنندگان سایت قیمت یاب در حال حاظر برای همگان کاملا رایگان است و بابت آن هیچگونه مبلغی دریافت نمی شود، اما سایت در هر زمان که صلاح بداند، مجاز است که برای درج قیمت کالاها و خدمات مشتریان طبق توافق با آنها مبالغی را اخذ نماید. ارائه خدمات رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، سایت قیمت یاب مي تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربران خودداري نمايد.

7.مسئوليت مستقيم آگهي‌های منتشره، با آگهي دهندگان مي‌باشد و صحت و سقم آن توسط سایت قیمت یاب ادعا و يا تضمين نمي‌شود.

8.سایت قیمت یاب جهت نمايش آگهي‌ها چه به صورت عادي و چه به صورت ويژه، قرارداد و يا تعهد نامه‌اي با آگهي دهندگان منعقد نمي‌کند ومطالب مندرج در آگهي‌ها ممکن است توسط آگهي دهندگان بصورت مداوم تغيير کند و يا به روز شود. لذا در اين زمينه سایت قیمت یاب هيچ گونه مسوليتي در قبال هر نوع آگهي درج شده در سايت نمي‌پذيرد و اين سايت صرفا نمايش دهنده مطالب درج شده توسط آگهي دهندگان مي‌باشد.

9.نقل مطالب، قیمتها یا سایر اطلاعات مندرج در سایت قیمت یاب در سایر سایتها یا نشریات با ذکر ماخذ مجاز است.

10.قیمتها، اطلاعات و اخبار منتشره در سایت قیمت یاب ممكن است در مواردی دارای اشكالات تحريري يا غيرعمدي باشد، بنابراین سایت قیمت یاب اجازه دارد بدون اعلام قبلی و در هر زمان، نسبت به رفع هر نوع اشكال، نسبت به حذف قسمت يا قسمت هائي از مطالب منتشره اقدام یا هر نوع تغييرات ديگر را كه لازم بداند، در سايت و مفاد آن اعمال نماید.

11.پیشنهادات و انتقادات کلیه بازدید کنندگان محترم از طریق تماس با ما قابل ارایه است و ما از هرگونه انتقاد یا پیشنهاد شما استقبال می کنیم، همچنین در صورتی که نگرانی، نکته یا ابهامی در اين موافقت نامه مشاهده مي‌کنید، از همین طریق می توانید با ما در ارتباط باشید. همچنین، سایت قیمت یاب می تواند با به روز کردن شرايط استفاده از وب سايت، در هر زمان اين "شرايط و الزامات" را مورد تجديد نظر قرار دهد و شما مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايی هستيد، بنابرين لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و الزامات جاری و لازم الاجرا در زمان بهره برداری مطلع شويد.

12.قوانین جاری جمهوري اسلامي ايران بر این سایت حاکم است.